Pāvilostā un Sakas pagastā iedzīvotāji aicināti bez maksas nodot nolietoto elektrotehniku

Dienvidkurzemes novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Eco Baltia vide” no 2026. gada 15. līdz 29. jūnijam organizē akciju, kuras laikā iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas nodot nolietoto elektrotehniku.
Akcijas laikā Pāvilostā, Dzintaru ielā 73 (pārvaldes sētā), tiks pieņemta dažāda veida sadzīves elektrotehnika – ledusskapji, veļas mašīnas, elektriskās plītis, mikroviļņu krāsnis, putekļsūcēji, televizori, datori, monitori, mobilie telefoni, elektroinstrumenti un citas elektriskās un elektroniskās ierīces, kas vairs netiek izmantotas.
Nolietotā elektrotehnika satur vērtīgus otrreiz pārstrādājamus materiālus, kā arī videi un cilvēka veselībai potenciāli kaitīgas vielas. Tādēļ ir svarīgi šīs iekārtas nenovietot pie sadzīves atkritumiem, bet nodot pārstrādei, nodrošinot to drošu apsaimniekošanu.
Iedzīvotāji aicināti iepriekš saskaņot nodošanas laiku, zvanot pa tālruni 26 313 938. Elektrotehniku iespējams nodot gan darba dienās, gan brīvdienās pēc iepriekšējas vienošanās.
Pašvaldība aicina izmantot šo iespēju un atbrīvoties no nevajadzīgajām elektroierīcēm videi draudzīgā veidā, vienlaikus veicinot resursu atkārtotu izmantošanu un tīrāku apkārtējo vidi.
Akcijas norises vieta:
Dzintaru iela 73, Pāvilosta (pārvaldes sēta)
Akcijas norises laiks:
15.06.2026.–29.06.2026.
Papildu informācija un pieteikšanās:
Tālr. 26 313 938